'יקבי ברקן', היקב הישראלי המעוטר ביותר בתחרויות יין בינלאומיות, מציגים לרגל חג הפסח: מארז יוקרתי של יינות Special Reserve כשרים לפסח בשילוב 4 כוסות יין יוקרתיות במתנה
  מאת מוראל דבש, רן רהב תקשורת ויח"צ

 

'יקבי ברקן', היקב הישראלי המעוטר ביותר בתחרויות יין בינלאומיות, מציגים לרגל חג הפסח:

מארז יוקרתי של יינות Special Reserveכשרים לפסח
בשילוב 4 כוסות יין יוקרתיות במתנה

 

  • המתנה המושלמת לליל הסדר ולמארחים  -

'יקבי ברקן' מציגים מארז יוקרתי לחג עם יינות כשרים לפסח מסדרת 'Special Reserve'אשר ישמש כמתנה המושלמת לליל הסדר ולמארחים למצוות ארבע הכוסות ולקריאת ההגדה.

המארז המהודר והחגיגי מכיל שני בקבוקי יין מסדרת האיכות 'Special Reserve' קברנה סוביניון בציר 2013 ומרלו בציר 2013

 בכל מארז מצורפות 4 כוסות יין יוקרתיות במתנה

 סדרת  'ספיישל רזרב' מהווה שילוב ייחודי ואיכותי שבו אדמות גידול מובחרות פוגשות זן ענבים אצילי. האתגר הגדול של יינן הוא לבחור לכל זן ענבים את איזור הגידול הטוב ביותר עבורו. החיפוש הבלתי פוסק לפתרון האתגר הוליד את סדרת 'ספיישל רזרב' מבית יקבי ברקן. אנו מאמינים כי כל יין בסדרה אכן מהווה שילוב ייחודי ואיכותי.

 קברנה סוביניון 'Special Reserve', בציר 2013

ליין גוון אדום רובי עז ומציג קשת ארומות של פרי שחור מאופק ועץ אלון משובח, כל זאת לצד העשבוניות הגלילית המוכרת של מנטה, טימין ורמז לעלי דפנה.בטעימה, היין מפגין מורכבות של פירות יער המשתלבים עם תערובת עשבי תיבול רעננים וכל אלו שזורים בתוך מבנה מוצק ורחב. היין ממשיך לחשוף שכבות נוספות בכל טעימה וחושף רעננות לצד אנימליות, אלגנטיות לצד פראיות.

היין מוכן לשתייה כעת אך ימשיך להתפתח ולהשתבח במשך מספר שנים.

 

  • בציר: 2013
  • הרכב: 100% קברנה סוביניון
  • אזור גידול: גליל עליון
  • יישון: 18 חודשים בחביות עץ אלון, ברובו צרפתי.
  • אלכוהול: 13.5%
לכל המודעות         פרסם הודעה         הוסף תגובה
שתף:

מודעות אחרונות בנושא:

(22/11/2017)   הסקוטיתמביתישרקו, משיקה בימים אלו, לקראת חגיגות השנה החדשה והסילבסטר, משקה קאווה קודורניו אקולוגי - ארבעה מוצרים של המותג – קודורניו אקולוגירוזה, קודורניו אקולוגיחצי יבש, קודרניו אקולוג'יקה יבש.
(21/11/2017)  חדש ולראשונה בישראל: סדרת שיכרי פירות יער שיובאו בקיץ האחרון מיקב הבוטיק פסק במדינת וושינגטון בארה"ב. המוזיקאי הישראלי הבינלאומי דניאל גרין, היבואן הבלעדי, שהתאהב במשקה מלגימה ראשונה, החליט להביא את הטעם האמריקאי המשכר לחיך הישראלי.
(21/11/2017)  יקב רמת הגולן גאה להשיק: בציר חדש לירדן קברנה סוביניון כרם אל רום בציר 2014
(12/11/2017)  טעימת קוניאק אשר התיישן למעלה מ 90 שנה בחביות לימוזין, איננה עניין של מה בכך במחוזותינו, אבל זה קורה, כאשר Xavier Blanc,סמנכ"ל בית הקוניאק Tesseron,מגיע לארץ כאורח של משפחת שקד המייצגת ומשווקת את מוצריו ברשת דרך היין.
(5/11/2017)  הסקוטית מבית ישרקו קיבלה את הזיכיון הבלעדי לייבוא ושיווק יינות מיקב אינייסטה מספרד הזוכים להערכה בינלאומית: Andre's Iniesta- אנדרס אינייסטה ובבעלותו של כוכב הכדורגל הספרדי וקפטן ברצלונה
(1/11/2017)  לקראת החורף הקרב, 'יקבי ברקן' גאים להשיק לראשונה: יין מלבק מסדרת האיכות Special Reserve, בציר 2014