דורית בן סימון מונתה למנהלת יצוא יקב רמת הגולן ויקב הרי גליל ותהיה אחראית על פעילות ארה"ב וסין
  מאת אורית - שלמור תקשורת

 

דורית בן סימון מונתה למנהלת יצוא יקב רמת הגולן ויקב הרי גליל

ותהיה אחראית על פעילות ארה"ב וסין

  ענת לוי, מנכ"לית יקב רמת הגולן ויקב הרי גליל, הודיעה היום על צירופה של דורית בן סימון למערך היצוא והשיווק של יקב רמת הגולן ויקב הרי גליל לשווקים ארה"ב וסין. בן סימון תעבוד לצד יעל גיא, האמונה על יצוא ושיווק היקבים באירופה ואיזורים נוספים בעשר השנים האחרונות. בן סימון ניהלה עד לאחרונה את מערך היצוא של יקבי כרמל ויתיר במשך 5 שנים. המינוי יכנס לתוקפו ב- 1 באפריל.

 בן סימון תדווח ישירות ליואב דור, האמון על מערך השיווק והמכירות של יקב רמת הגולן בישראל ובעולם ולענת לוי, מנכ"לית היקבים.

 לדברי ענת לוי, מנכ"לית יקב רמת הגולן ויקב הרי גליל "אנו מברכים על כניסתה של בן סימון לתפקיד המאתגר ובטוחים שתייצג את היקבים בשווקים אלה בהצלחה רבה ותוביל אותנו להישגים. מדובר בסגירת מעגל כאשר דורית למעשה עשתה את תפקידה הראשון בעולם היין כמנהלת הדרכה של יקב רמת הגולן, תפקיד אותו מילאה בהצלחה רבה במשך עשור. אנו שמחים על חזרתה הביתה ובטוחים שתתמודד בהצלחה עם האתגרים והמשימות העומדים בפתחינו בשווקים אלו".

 דורית בן סימון מביאה עימה ניסיון עשיר ומגוון בתפקידי ייצוא, מכירות ושיווק עם התמחות בעולם היין, ולזכותה היכרות עמוקה וקשרים ענפים בשווקי היצוא המדוברים.

 בתפקידה האחרון ניהלה במשך 5 שנים את מערך המכירות הבינלאומי של יקבי כרמל ויקב יתיר באמריקה, אסיה ואירופה. בין השנים 2009 ועד 2011 שימשה כמנהלת קשרי לקוחות של חברת תוכנה בתעשיית הבריאות האמריקאית. בין השנים 2007 ל- 2009 מילאה תפקיד ניהול והדרכה בחברה אמריקאית המתמחה באירועים והרצאות לקידום יין. לפני כן שימשה כמנהלת מכירות אזורית של חברת יין קליפורנית המתמחה בהפצת יינות כשרים בארה"ב. עד 2002 שימשה במשך 10 שנים כמנהלת הדרכה של קבוצות פרטיות ומקצועיות ביקב רמת הגולן.

 לבן סימון תואר ראשון במנהל עסקים מ New England collegeבארה"ב, תעודת הנדסאית תעשיה וניהול מהמכללה למינהל, וקורס סומלייה של ביה"ס תדמור ויקב רמת הגולן.

לכל המודעות         פרסם הודעה         הוסף תגובה
שתף:

מודעות אחרונות בנושא: